Yüksek oranda fenolik ve flavonoid maddeler içeren propolis, arilar için çok önemli oldugu gibi, insanlar tarafindan da yüzyillardir kullanilmaktadir.

Yazinin geri kalaninda, saf propolis içeren, tamamen dogal ürünlerimizden kisaca bahsedecegiz.

Propolisli Karisimlar

Ham bal ve propolis içeren, bunun yani sira Antep fistigi, kakao, findik, keçiboynuzu gibi bilesenler ile lezzetlendirilen, ya da çocuklar için ari sütü ile karistirilarak özel olarak üretilen karisimlarimiz, sabah kahvaltilarina tat katmak için ideal olduklari gibi, ögün aralarinda, okulda ya da ofiste pratik ve besleyici bir seçenek olarak da tercih edilebilirler. Seker içermeyen, ham bal ile tatlandirilan bu ürünler, çocuklarda beslenmesine katkida bulunurlar.

Her damak tadina hitap eden; dogrudan veya ekmek üzerine sürebileceginiz ya da yogurt, süt gibi gidalar ile karistirarak tüketebileceginiz propolisli karisimlarimiz, içerdikleri lif, vitamin ve mineraller ile hem beslenmenize katki saglamak, hem de dogal yoldan saglikli beslenmek için ideal ürünler.

Propolis Damlalar

Propolis Damla ve Suda Çözünebilir Propolis Damla olmak üzere ikiye ayrilan propolis damla ürünlerimiz, saf propolisin dogal içerigi tamamen korunarak üretilip sizlere ulastirilmaktadir.

Propolis damlayi bal, yogurt, pekmez, ekmek gibi çesitli kati gidalar ile, suda çözünebilir propolis damlayi ise hem kati hem de sivi gidalar ile karistirarak tüketebilirsiniz.

BEEO UP Damla ürünlerimizi eczanelerde, BEEO Damla ürünlerimizi ise online magazamizda bulunabilir.

 

 

 

 

 

 

 

Tek Kullanimlik Pratik Ambalajlar: On the Go

Propolisin yani sira zencefil, zerdeçal, tarçin, keçiboynuzu ve ham bal da içeren Propolis On the Go ise, dogrudan ya da kati ve sivi gidalar ile karistirilarak tüketilebilir. Bu ürünün özelligi tek kullanimlik ambalajda olmasi ve propolisin yani sira tarçin, zencefil, zerdeçal gibi degerli bitkilerin özütlerini de içermesidir.

 

 

 

 

 

Ayrıca online magazamizi ziyaret etmeyi unutmayin!

Ürünlerimizi hazirlarken kullandigimiz propolis esktraksiyon yöntemimiz; TÜBITAK, TTGV ve TÜSIAD tarafindan 2016 yilinda Inovasyon ödülüne layik görülmüstür. Hem çocuklar hem de yetiskinler tarafindan gönül rahatligiyla tüketilebilecek helal sertifikali propolis ürünlerimiz hakkinda daha detayli bilgi almak ve online siparis vermek için, online magazamizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.